CHEMIE NA GYMNÁZIU POLIČKA  
Úvodní stránka
neděle, 29. březen 2015
 
 
Vítejte na úvodní stránce
Výsledky okresního kola ChO (kat. D.)

Výsledky okresního kola ChO kategorie D 2014/2015 - 51. ročník

 
 
 
Stáhnout...(2,84 MB)   :: Foto - Skupina A ::   Stáhnout... (2,50 MB)  :: Foto - Skupina B ::   Stáhnout... (7,7 MB)  :: Foto - Vyhlášení :: 
 
V pátek 6. března 2015 se na naší škole konalo okresní kolo 51. ročníku Chemické olympiády kategorie D. Ze školních kol postoupilo celkem 20 soutěžících. Teoretická část byla zaměřena na chemii kovů, praktická část potom na kolorimetrii. Nejvíce chemických znalostí prokázala Magdalena Sadílková z Gymnázia Litomyšl a s celkovým počtem 75,5 bodů zvítězila. Druhé místo patří Martinu Valachovi ze ZŠ Felberova Svitavy. O 2,5 bodu skončila na 3. místě Veronika Leksová z naší školy. Verči moc gratulujeme, dosáhla nejvyššího bodového zisku v teoretické části.
 

 

 

 
 
 
Připomínky, vzkazy a nápady pište prosím sem >>>
 
 
 
 
 

 
 
 
-ms- 
Aktualizováno ( pátek, 06. březen 2015 )
Celý článek...
 
Několik slov úvodem
Vítám vás na novém chemickém miniportálu, který se věnuje výuce chemie na našem gymnáziu. Cílem této webové prezentace je přiblížit tento zajímavý, ale bohužel nepříliš oblíbený předmět Vám studentům. Nejen těm, kteří si chemii vyberou jako předmět dalšího studia, ať už primárně nebo jako předmět doprovodný,  ale rovněž těm, kteří mají zájem se něco dozvědět a obohatit tak svého ducha. Dalším záměrem je co nejvíce implementovat výpočetní techniku a internet do výuky a "donutit" tak studenty využívat těchto nástrojů ke studiu a všeobecnému získávání informací.
 
Zastavení v chemické laboratoři
 
Co tu všechno najdete? Učební plány, seznamy laboratorních cvičení včetně návodů,  informace o chemických soutěžích, o výsledcích těch nejlepších z Vás. Dále se můžete  dozvědět něco o zajímavých studijních materiálech, budete mít možnost si stáhnout skripta středoškolské chemie, řadu šikovných chemických prográmků, které Vám usnadní práci například při tvorbě protokolů. V sekci Info pro studenty budete průběžně nacházet informace týkající se studia (písemky, úlohy k procvičení, ti mladší domácí úkoly nebo třeba soutěže o malé jedničky). V neposlední řadě si můžete otestovat své znalosti, navštívit zajímavé weby nebo se dozvědět o efektních chemických pokusech.
 
Zároveň nabízím zájemcům možnost publikování v oblasti chemie prostřednictvím tohoto serveru. Stránky se dosud tvoří, proto prosím omluvte počáteční nefunkčnost některých rubrik.
 
 
Doufám, že zde naleznete řadu inspirujících informací a chod tohoto miniportálu pro Vás bude užitečný.
 
-ms-
 
Aktualizováno ( čtvrtek, 12. srpen 2010 )
 
Info pro studenty
Kvinta
Sexta
Septima
1. ročník
3. ročník
Profesní chemie I.
Profesní chemie II.
Chemický seminář
Bleskovky
Jméno:

Zpráva:

Aktuální anketa
Jak se těšíte po prázdninách do školy?
 
 
 
 
 
 
Ke stažení
Literatura
Chemický software
Ukaž co umíš - testy
Ukázkové písemky
Zajímavosti
Zajímavé weby
Zajímavé pokusy
Chemické básničky
Různé
Vzkazy
Ankety
Máte dotaz?
Nejčtenější
 
Top! Top!