Postupující do okresního kola ChO (kat. D.)_2010

Seznam postupujících do okresního kola ChO kategorie D 2009/2010

 
O výběru postupujích bylo rozhodnuto podle následujících kritérií:
(Naplnění maximální kapacity laboratoře - dle podmínek ChO (2x 10 soutěžících), tj. 20 soutěžících)
 

1) Účast alespoň 2 soutěžících z každé školy

2) Do naplnění maximální kapacity postupovali soutěžící s nejvyšším počtem bodů, tak aby postupová místa byla spravedlivě rozdělena mezi
zúčastněné školy.

 

V případě neúčasti (např. z důvodu nemoci) může škola poslat za nominovaného náhradníka

 

Důrazně žádáme, aby každý účastník vyčkal do vyhlášení výsledků (cca 12:15 hod.) 

  

Každá škola obdrží (zaslanou e-mailem) oficiální pozvánku pro účastníky: 

 

Seznam soutěžících, kteří se uchází o postup do okresního kola:
(pořadí je stanoveno podle maximálního počtu dosažených bodů ve školním kole)
 
 Pořadí:  Jméno
 a příjmení:
 Ročník:                                                 Škola:    
 Body z teorie: Body 
z praxe: 
Body z testu: Body celkově: 

1.

 A. Koch          

neuvedeno  Gymnázium Jevíčko

47

50

37

134

2.  D. Plech neuvedeno  Gymnázium Jevíčko

50

49

31

130

3.

 A. Štanclová 9.  ZŠ, Cerekvice n. Loučnou

43

39

40

122

4.

 M. Olič 9.  ZŠ, Cerekvice n. Loučnou

40,5

39

40

119,5

5.

 J. Müllerová 9.  ZŠ, Masarykova, Polička

31

44

38

113

6.

 H. Hoffmann kvarta  Gymnázium Polička

34

37

40

111

7.

 M. Paulíčková 9.  ZŠ, Zámecká, Litomyšl

38

35

30

103

8.

 Z. Fajmonová 9.  ZŠ, Masarykova, Polička

21

45

33

99

9.

 J. Urban kvarta  Gymnázium Svitavy

35

27,5

34

96,5

10.

 P. Žižková neuvedeno  ZŠ, Masarykova, Polička

18

41

37

96

11.

 P. Tauerová neuvedeno  ZŠ, Zámecká, Litomyšl

28

35

31

94

12.

 S. Tumová 9.  ZŠ, Masarykova, Polička

19

37

37

93

13.

 D. Samuel tercie  Gymnázium, Svitavy

44

28,5

19

91,5

14.

 T. Nekvinda neuvedeno  Gymnázium Litomyšl

39

19,5

29

87,5

15.

 N. Křížová 9.  ZŠ, Pomezí

19

35

32

86

16.-17.

 P. Dobocký neuvedeno  Gymnázium Litomyšl

31

21

30

82

16.-17.

 T. Vitvar neuvedeno  Gymnázium Litomyšl

36,5

18,5

27

82

18.

 H. Nekvindová tercie  Gymnázium, Svitavy

30

23,5

23,5

77

19.

 J. Čermák tercie  Gymnázium, Svitavy

28

21,5

2,5

72

20.

 J. Střasák neuvedeno  Gymnázium, Litomyšl

16

20

27

63

 
Aktualizováno ( neděle, 23. leden 2011 )