Archív chemické olympiády

Archív výsledků chemických olympiád

 
| 2008-2009 | 2007-2008 | 2006-2007 | 2005-2006
 

Školní rok 2008/2009


Kategorie A

žádní soutěžící

 

Kategorie B

žádní soutěžící

 

Kategorie C


 

Školní kolo

Krajské kolo 

Pavlína Pamánková (6.P)

 1. místo

 1. místo 

 Klára Šimková (1.A)
2. místo
 12. místo
 Šárka Tumová (1.A) 3. místo
nepostoupila

 

 

Kategorie D


 
Školní kolo
 Okresní kolo
Krajské kolo 

Jiří Trnka (4.P)

 1. místo

 1. místo

2. místo

 Adam Bartoš (4.P) 2. místo 2. místo 14. místo
 Miroslav Kašpar (4.P)
 3. místo 3. místo 11. místo
 
 

Školní rok 2007/2008

 

Kategorie A


 

Školní kolo

Krajské kolo 

Tereza Junková (3.A)

 1. místo

 3. místo 


 

Kategorie B


 

Školní kolo

Krajské kolo 

Tereza Junková (3.A)

 1. místo

 1. místo 

 

Kategorie C

žádní soutěžící

 

Kategorie D


 
Školní kolo
 Okresní kolo
Krajské kolo 

Jiří Trnka (3.P)

 1. místo

 1. místo

10. místo

 Adam Bartoš (3.P)
 2. místo
3. místo
 12. místo
 
 

Školní rok 2006/2007

 

Kategorie A


 

Školní kolo

Krajské kolo 

Tereza Junková (3.A)

 1. místo

 3. místo 


 

Kategorie B


 

Školní kolo

Krajské kolo 

Tereza Junková (3.A)

 1. místo

 1. místo 

 

Kategorie C

žádní soutěžící

 

Kategorie D


 
Školní kolo
 Okresní kolo
Krajské kolo 

Pavlína Pamánková (4.P)

 1. místo

 1. místo

 . místo

 


Školní rok 2005/2006

 

Kategorie A

žádní soutěžící

 

Kategorie B


 

Školní kolo

Krajské kolo 

Tereza Junková (2.A)

 1. místo

 9. místo 

 

Kategorie C


 
 Školní kolo
Krajské kolo 

Tereza Junková (2.A)

 1. místo

 1. místo

 Martin Lapáček (1.A)
 2. místo

 nepostoupil

 Filip Petrásek (5.P)
 3. místo

nepostoupil

  Vlastimil Zrůst (5.P)  4. místo

nepostoupil

 

Kategorie D


 
Školní kolo
 Okresní kolo
Krajské kolo 

Pavlína Pamánková (3.P)

 1. místo

 1. místo

 15. místo

 Jana Hronová (4.P)
 2. místo
17. místo

 nepostoupila

 Pavlína Punčochářová (4.P)
 3. místo
 14. místo

nepostoupila

 -ms-

Aktualizováno ( neděle, 11. říjen 2009 )